Sportowe sukcesy naszych uczniów

W dniach 4 i 5 października 2018 roku w Skołyszynie odbyły się Gminne Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne. Głównym ich celem była popularyzacja lekkoatletyki wśród uczniów oraz stworzenie im możliwości uczestnictwa w sportowej rywalizacji w danych konkurencjach sportowych. Naszą szkołę reprezentowali nasi koledzy i koleżanki przygotowani przez pana Mariusza Szpaka. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zaprezentowali się znakomicie. I miejsce w skoku w dal zajęła Marlena Chmura. Na II miejscu w tej samej kategorii znalazła się Roksana Czochara. W biegu na 100 m I miejsce zdobyła Emilia Stróżyk. Na I miejscu w biegu na 600 m uplasowała się Angelika Piecuch, a Karolina Stankowska dobiegła tuż za nią, zajmując II miejsce. W biegu na 60 m Zuzanna Kmiotek zajęła II miejsce. Biegnąc 60 m Przemek Kuchta wywalczył I miejsce na podium, natomiast III miejsce w doskonałym stylu zajął Szymon Kulewicz. Przemysław Kuchta zaprezentował się także znakomicie w biegu na 1000 m zajmując I miejsce. III w pchnięciu kulą okazał się Maciej Wożniak. Nasi sportowcy na pewno na długo zapamiętają te niecodzienne zmagania. Serdecznie gratulujemy!