Plan lekcji
Plan lekcji
klasa I wychowawca mgr Barbara Łacek
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | ew | j. ang | ew | ew | ew |
8.40-9.25 | ew | ew | ew | ew | ew |
9.40-10.25 | ew | ew | ew | ew | ew |
10.35-11.20 | ew | religia | ew | j. ang | ew |
11.40-12.25 | ew | religia | |
||
12.30-13.15 | |||||
13.20-14.05 |
klasa II wychowawca mgr Małgorzata Kozioł
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | ew | ew | j. ang | ew | ew |
8.40-9.25 | ew | ew | religia | ew | ew |
9.40-10.25 | ew | ew | ew | ew | ew |
10.35-11.20 | ew | ew | ew | religia | ew |
11.40-12.25 | ew | j. ang | z.w |
||
12.30-13.15 | |||||
13.20-14.05 |
Klasa III wychowawca mgr Marzanna Mikrut
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | ew | ew | ew | ew | ew |
8.40-9.25 | ew | ew | ew | ew | ew |
9.40-10.25 | ew | ew | ew | ew | ew |
10.35-11.20 | j. ang | ew | k | ew | ew |
11.40 -12.25 | j. ang | religia | |||
12.30-13.15 | religia | k | |
||
13.20-14.05 |
klasa IV wychowawca mgr Mariusz Szpak
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | j. polski-k | religia | j. polski | j. polski | j. polski |
8.40-9.25 | matematyka | wf | j.polski | matematyka | j.polski |
9.40-10.25 | j. angielski | wf | matematyka | j.angielski | informatyka |
10.35-11.20 | przyroda | j.angielski | religia | przyroda | wf |
11.40-12.25 | technika | matematyka | wf | plastyka | muzyka |
12.30-13.15 | g.wych | historia | wdż | z.ppp | |
13.20-14.05 | sks | ||||
14.10-14.55 | sks |
Klasa V wychowawca mgr Dorota Klęba
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | matematyka | wf | j.polski | religia | matematyka |
8.40-9.25 | j.angielski | j.angielski | j. polski | informatyka |
j.polski |
9.40-10.25 | historia | matematyka | religia | historia | wf |
10.35-11.20 | j.polski | wf | matematyka | j.polski | plastyka |
11.40-12.25 | biologia | sks | muzyka | technika | j.angielski |
12.30-13.15 | wdż |
geografia | wf | ||
13.20-14.05 | g.wych | sks |
Klasa VI wychowawca mgr Barbara Zabrzeska
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | geografia | wf | g.wych | j. polski | historia |
8.40-9.25 | historia | religia | matematyka | j.polski | j.polski |
9.40-10.25 | matematyka | j.angielski | j.polski | informatyka | wf |
10.35-11.20 | j.polski | wf | j. angielski | matematyka | plastyka |
11.40-12.25 | j. angielski | sks | muzyka | technika | matematyka |
12.30-13.15 | wdż | biologia | religia | wf | |
13.20-14.05 | sks |
Klasa VII wychowawca mgr Elżbieta Acela
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | j.angielski | j. niemiecki |
fizyka | j. angielski |
chemia |
8.40-9.25 | j.niemiecki | geografia | chemia | historia |
matematyka |
9.40-10.25 | geografia | j.polski | j.angielski | matematyka | j.polski |
10.35-11.20 | fizyka | j.polski | j.polski | muzyka | j.polski-k |
11.40-12.25 | matematyka | religia | g.wych | j.polski | biologia |
12.30-13.15 | biologia | wf | matematyka | religia |
wf |
13.20-14.05 | plastyka | wf | wf |
historia |
|
14.10-14.55 | informatyka |
wdż |
Klasa VIII wychowawca mgr Magdalena Berkowicz
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
7.45-8.30 | j.niemiecki | historia | j.polski | historia | j.polski |
8.40-9.25 | geografia | j. niemiecki | j.polski | j.angielski | fizyka |
9.40-10.25 | informatyka | religia | fizyka | religia | matematyka-k |
10.35-11.20 | matematyka | matematyka | chemia | j.polski | matematyka |
11.40-12.25 |
chemia |
j.polski | biologia |
wos |
edb |
12.30-13.15 | j.angielski | j.polski -k | wf | g.wych |
wos |
13.20-14.05 | wdż | j. angielski | matematyka | dor. zaw | wf |
14.10-14.55 | wf | wf | sks | sks |
Odsłony: 4248