Plan lekcji

Plan  lekcji

klasa I                                                wychowawca  mgr Barbara Łacek

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 j. ang ew ew ew religia
8.35-9.20 ew ew ew ew ew
9.30-10.15 ew ew ew ew ew
10.20-11.05 wf wf ew j. ang ew
11.20-12.05   religia    wf  
12.10-12.55          
13.00-13.45          

 

klasa  II                                               wychowawca mgr Małgorzata Kozioł

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 ew gim kor ew ew ew
8.35-9.20 ew ew ew ew ew
9.30-10.15 ew ew ew ew j. ang
10.20-11.05 religia ew ew ew religia
11.20-12.05  ew z. wyr  j. ang ew  
12.10-12.55          
13.00-13.45          

Klasa   III                                            wychowawca  mgr Marzanna Mikrut 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 ew k. mat j. ang ew ew
8.35-9.20 ew religia ew ew ew
9.30-10.15 ew j.ang ew ew ew
10.20-11.05 ew ew ew ew ew
11.20-12.05 religia ew
  ew  
12.10-12.55  k.plast        
13.00-13.45          

  

klasa  IV                                                    wychowawca mgr Elżbieta Acela

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 j. polski g.wych j. polski j. polski j. polski
8.35-9.20 religia wf j.polski matematyka matematyka
9.30-10.15 j. angielski przyroda wf wf j.polski k
10.20-11.05 technika j.angielski historia muzyka plastyka
11.20-12.05 matematyka matematyka informatyka j. angielski przyroda
12.10-12.55  wdż religia    k.hist wf
13.00-13.45 -        

Klasa  V                                            wychowawca  mgr Magdalena Berkowicz

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 religia g.wych matematyka geografia j. polski
8.35-9.20 j. angielski
j.polski wf wf
j.polski
9.30-10.15 wf matematyka historia
plastyka religia
10.20-11.05 matematyka wf technika matematyka j. angielski
11.20-12.05 j.polski biologia muzyka j.polski historia
12.10-12.55  wdż  z. wyr j.angielski    
13.00-13.45     Informatyka  
 

Klasa  VI                                                     wychowawca  mgr  Mariusz Szpak

  Poniedziałek  Wtorek  Środa  Czwartek  Piątek
7.45-8.30 muzyka religia g.wych j. polski j. polski
8.35-9.20 wf j.ang. historia
geografia j.polski
9.30-10.15 matematyka technika
matematyka matematyka biologia
10.20-11.05 j.angielski matematyka j. angielski wf wf
11.20-12.05 j. polski j. polski wf historia z.wyr
12.10-12.55 religia plastyka informatyka 
 k. wokalne  
13.00-13.45  wdż        

Klasa VII                                             wychowawca  mgr Dorota Klęba 

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 matematyka j. niemiecki
chemia j. angielski
j. angielski
8.35-9.20 fizyka geografia matematyka j.polski

j.niemiecki

9.30-10.15 j.polski religia j.angielski geografia matematyka
10.20-11.05 chemia biologia g.wych j.polski j.polski
11.20-12.05 wf wf historia biologia religia
12.10-12.55 informatyka j. polski wf
plastyka

muzyka

  wf matematyka wdż fizyka

historia

Klasa VIII                                             wychowawca  mgr Barbara Zabrzeska

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.45-8.30 fizyka
geografia historia j.niemiecki matematyka
8.40-9.25 matematyka j. niemiecki j.polski j.angielski j. angielski
9.40-10.25 chemia j.polski j.polski j.polski w j. polski
10.35-11.20 j.polski religia g.wych biologia wos
11.40-12.25

j.angielski

j.pol K matematyka

fizyka

edb
12.35-13.20 wf matematyka wos
chemia

historia

 13.30-14.15 religia    wf  informatyka  wf
 14.25-15.10  wdż       wf

 

Odsłony: 1518