Spotkanie z pszczelarzem.
W dniu 23.06 dzieci z oddziału "O" spotkały się z panem pszczelarzem. Ta wizyta była okazją do poznania tajników życia pszczół oraz świetnej zabawy. Każdy przedszkolak otrzymał słodki podarunek w postaci słoiczka miodu i pszczelego pyłku.




