III miejsce w Gminnym Turnieju BAW SIĘ RAZEM Z NAMI.

Dnia 17.06.2025r. uczniowie klas 2-3 brali udział w Gminnym Turnieju ,,Baw się razem z nami’’ - o Puchar Wójta Gminy Skołyszyn, który odbył się w SP w Lisowie. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksander Kulewicz, Fabian Wadas, Adrian Korzeniowski, Michał Marszałek, Milena Rolek, Milena Gołosińska. Wiktoria Wenc, Weronika Sądowska-Żyrkowska.
Gratulujemy! 
tbs1
tbs2
tbs3
tbs4