Plener malarski

W czwartek, 5 czerwca 2025 roku, uczennice kl. VI: Amelia Sepioł i Julia Korzeniowska wzięły udział w pierwszym plenerze malarskim w Parku Turystyki i Kultury w Skołyszynie. Wykonały piękne prace, które można podziwiać w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.

pl1

pl2

pl3

pl4

pl5