Wizyta Mikołaja

         Wizyta Świętego Mikołaja jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez dzieci wydarzeń w roku. Przygotowują się do niego z dużym zaangażowaniem i ogromną przyjemnością.

           7 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Harklowej od samego rana panowała niezwykła atmosfera i ogromne podekscytowanie. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały wizyty Świętego Mikołaja. Zanim przybył dostojny gość, cała społeczność szkolna mogła podziwiać swoje koleżanki i kolegów z klasy III i IV, którzy pod kierunkiem pań: Barbary Łacek i Małgorzaty Kozioł przygotowali program artystyczny pt. „Mikołajkowa przemiana”. To historia chłopca, który poszukuje swojej mamy i spotyka na swej drodze baśniowych bohaterów. Pod wpływem tych spotkań chłopiec postanawia się zmienić. Zarówno Staś, jak i wszyscy widzowie przekonali się, że miłość, dobro i pomoc innym, to jedne z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

           W końcu przybył niecodzienny gość z workiem pełnym prezentów. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na upominki. Niecierpliwe oczekiwanie na Świętego Mikołaja zostało nagrodzone, ponieważ wszyscy zostali obdarowani. Uczniowie mają nadzieję, że za rok znów ich odwiedzi.

 

S1420007

S1420011

S1420023

S1420028