Piknik Rodzinny 2018

             W dniu 10 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Harklowej odbył się Piknik Rodzinny. Impreza została zorganizowana już po raz czwarty. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się piosenki, wiersze, tańce i inscenizacje tematyczne związane z rodziną.
       Niedzielne popołudnie było czasem spędzonym w gronie najbliższych. Mamy naszych uczniów serwowały przepyszne wypieki, a tatusiowie kiełbaski z grila. Wśród atrakcji nie zabrakło tresury psów, zapiekanek, popcornu, słodkiej waty i wspólnej zabawy. Odbył się także Turniej Szachowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci miały możliwość zobaczyć wyposażenie radiowozu policyjnego oraz rozmowy z policjantem.

       Cały piknik przebiegał w rodzinnej i przyjacielskiej atmosferze, a dobry humor szybko stawał się zaraźliwy. Dopisała zarówno pogoda jak i liczba uczestników, co świadczy o tym, że mieszkańcy naszej miejscowości pozytywnie odbierają taką formę spędzania wolnego czasu.

        Przygotowanie pikniku wymagało sporego wysiłku zarówno ze strony nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców, jak i uczniów. Wszyscy goście bawili się znakomicie. Zebrane fundusze zasilą konto Rady Rodziców i w niedługim czasie będziemy mogli cieszyć się placem zabaw.

          Dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność i zaangażowanie w przygotowanie pikniku przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

 IMG 3937

IMG 3951

IMG 3953

IMG 3934