Wizyta Mikołaja.

       6 grudnia w Szkole Podstawowej im. Tadeusza  Kościuszki  w  Harklowej odbyło się długo wyczekiwane przez dzieci spotkanie ze Świętym Mikołajem.

  Zaraz z samego rana Święty odwiedził  naszą szkołę. Nie przybył sam, ale w towarzystwie pomocników: aniołków, śnieżynek, a  nawet diabełków. Został serdecznie przyjęty przez  wszystkich  oczekujących  na  prezenty. Uczniowie klasy II i III przygotowali program artystyczny, na który złożyły się: inscenizacja, piosenki i zabawy. Święty nie zapomniał o obdarowaniu zebranych przyniesionymi w wielkich workach podarunkami. Każde dziecko dostało piękny prezent, za który głośno dziękowało, obiecując poprawę. Nawet, co grzeczniejszym nauczycielom dostał się od Świętego niewielki upominek.

        W godzinach popołudniowych Mikołaj jeszcze raz odwiedził naszą szkołę. Tym razem przybył, by spotkać się z najmłodszymi, którzy licznie zjawili się w towarzystwie swoich rodziców i dziadków. I znowu Mikołaj sięgnął do swego ogromnego worka i obdarował nasze maluchy prezentami. Obiecał,  że  odwiedzi   naszą  szkołę w przyszłym roku, o ile wszyscy będą grzeczni.

Miło spędzony czas uświetniły  tradycyjnie wspólne zdjęcia z Mikołajem.

 

IMG 3033

IMG 3023

IMG 3025

IMG 3039